contact-us

אהבתם את הפרויקט?

אהבתם את הפרויקט?

  התקנת מערכות סולאריות

  התקנת מערכות סולאריות – חשיבות

  כל אחד שעיניים בראשו רואה שצריכת החשמל בעולם רק הולכת ועולה מדי שנה. בנוסף, הפופולריות ההולכת וגוברת של השימוש ברכבים חשמליים, תגביר על פי ההערכות באלפי אחוזים את השימוש בחשמל, והצורך לייצר חשמל בכמות גדולה יותר מתמיד, תהיה עובדת מוגמרת. בעוד שהדרכים הישנות לייצור חשמל היו כרוכות בזיהום אוויר נוראי שהיה נגרם כתוצאה משריפת חומרים מזהמים במיוחד כמו נפט ופחם, כיום ישנם דרכים מעולות וירוקות לייצור חשמל אשר מאפשרות ייצור של חשמל ללא זיהום אוויר ובעלות נמוכה הרבה יותר. בישראל נפוצה מאוד השיטה לייצור חשמל באמצעות מערכות סולאריות אשר ממירות את קרני השמש שנפגשות בקולטים מיוחדים, לחשמל בו אפשר להשתמש. אימפריום מערכות סולאריות בע"מ היא חברה שמבצעת התקנת מערכות סולאריות ללקוחות בכל רחבי הארץ, ובין היתר היא מתקינה מערכות על גגות של בתים פרטיים, בניינים, מפעלים, רפתות, לולים ועוד.

  התקנת מערכות סולאריות – למה זה כל כך כדאי?

  כאשר מדובר על התקנת מערכות סולאריות, ישנם לא מעט סיבות שגורמות להתקנת המערכת להיות משתלמת במיוחד. בראש ובראשונה אתם נפטרים מהתשלום החודשי המעיק לחברת החשמל – יצרנית החשמל המסחרי הבלעדית בישראל אשר גובה לא מעט כסף על החשמל שהיא מספקת. כאשר אתם מתקינים אצלכם בגג מערכת סולארית, תוכלו להשתמש במערכת לצורך שימוש בחשמל אצלכם בבית, ואת העודפים למכור לחברת החשמל. בנוסף, כאשר אתם מתקינים אצלכם מערכת סולארית, אתם מסייעים להילחם בזיהום האוויר בכדור הארץ, ומחזקים את המעבר לשימוש באנרגיה ירוקה עבור ייצור חשמל.

   מי מבצע התקנת מערכות סולאריות?

  ישנם חברות רבות אשר מתעסקות בנושא של התקנת מערכות סולאריות אשר ישמחו לבצע עבורכם את התקנת המערכת. אולם, כדאי לדעת כי כאשר מדובר על עסקה גדולה כל כך שההשלכות שלה ילוו אתכם עשרות שנים, כדאי לבחור בחברה הטובה והמקצועית ביותר. אימפריום מערכות סולאריות בע"מ עוסקת שנים רבות בתחום המערכות הסולאריות, ומומחי החברה נחשבים לטובים ביותר בתחומם. אז אם גם אתם רוצים להתקין מערכת סולארית מתקדמת אצלכם בגג, פנו אליהם עוד היום ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

  לייעוץ עם צוות המומחים

  לייעוץ עם צוות המומחים

   נושאים נוספים

   post-image
   תכנון מערכת סולארית

   תכנון מערכת סולארית עם אימפריום סולאר האפשרות היעילה לייצר חשמל מבלי להשתמש בחומרי גלם מזיקים כמו...

   המשך קריאה >
   post-image
   השכרת גגות למערכת סולארית

   השכרת גג למערכת סולארית - חשיבות השיטה הקלאסית לייצור חשמל עובדת באמצעות זיקוק של מאובנים כמו...

   המשך קריאה >
   post-image
   מערכת סולארית מסחרית

   מערכת סולארית מסחרית - מה זה? עסקים רבים מגלים את היתרון העצום הנעוץ בעובדה שהם יכולים...

   המשך קריאה >

   התקנת פאנלים סולאריים

   אם היו אומרים לכם יום אחד שבמקום שאתם תשלמו לחברת החשמל, חברת החשמל תשלם לכם כסף מדי חודש, כנראה שהייתם צוחקים. למה שחברת החשמל תשלם כסף לאדם פשוט כמוני? אולם, המציאות עולה על כל דמיון ואלפי אנשים כבר מקבלים בפועל תשלום מדי חודש מחברת החשמל. מדובר כמובן על אנשים אשר התקינו מערכת סולארית אצלם בגג, אשר מייצרת חשמל אותו הם יכולים למכור לחברת החשמל או להשתמש בו שיספק חשמל לבית שלהם. אימפריום מערכות סולאריות בע"מ היא חברה שמתעסקת בנושא של התקנת פאנלים סולאריים אשר מסוגלים לקלוט את אנרגיית השמש, ולהפוך אותו באמצעות מערכת מיוחד לחשמל אשר בו ניתן להשתמש לכל הצרכים הרגילים.

   התקנת פאנלים סולאריים – למה בכלל צריך אותם?

   הפאנלים הסולאריים הם החלק החשוב והיקר ביותר בכל מערכת סולארית. מדובר על לוחות ענקיים אשר בנויים בצורה מיוחד שנועדה לקלוט כמה שיותר מקרני השמש, ולהעביר אותם אל מערכת מיוחד הממירה אותם לזרם AC בו משתמשים ברשת החשמל בישראל. חשוב לדעת כי ככל שניתן להתקין כמות גדולה יותר של פאנלים סולאריים בגג כך ניתן לייצר יותר חשמל באמצעות המערכת, מה שהופך אותה למשתלמת יותר, ולכזאת שתחזיק את ההשקעה הראשונה הנדרשת עבור התקנת המערכת בזמן קצר יותר.

   אל מי כדאי לפנות עבור התקנת פאנלים סולאריים?

   התקנת פאנלים סולאריים היא אמנם לא פעולה מורכבת במיוחד אך בהחלט כזאת שכאשר מבצעים אותה כפי שצריך יכולה להיות משתלמת הרבה יותר, מאחר ואת הפאנלים הסולאריים יש להתקין בצורה כזאת שתקבל את קרני השמש במקסימום זמן במהלך שעות היום. ולכן, כאשר אתם ניגשים לעסקה כזאת שהמשמעות שלה היא לעשרות שנים קדימה, כדאי לבחור בחברה מקצועית כמו אימפריום מערכות סולאריות בע"מ אשר מבצעת את התכנון וההתקנה של המערכת בצורה המקצועית ביותר, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם מפיקים את מקסימום החשמל שניתן להפיק בגג שלכם. אז אם אתם רוצים להתקין מערכת סולארית אצלכם בגג או מתלבטים לגבי אפשרות כזאת, אנו ממליצים לכם לפנות אל אנשי החברה אשר ישמחו לתת לכם שרות ולענות על כל השאלות שלכם בנושא.

   התקנת לוחות סולאריים

   מערכות סולאריות הפכו להיות דבר נפוץ מאוד בגגות מבנים בארץ. היכולת לנצל את השמש הקופחת למשהו טוב, ועל הדרך לחסוך את התשלומים הלא מעטים לחברת החשמל, שכנעה אנשים רבים להפוך את הגג שלהם לתחנה קטנה לייצור חשמל, ולעבור להשתמש בחשמל ירוק ופרטי. הדרך לייצר חשמל באמצעות התקנת לוחות סולאריים עולה כמובן כסף רב עליו ניתן לקבל בעת הצורך מימון מהבנק, אך כמעט תמיד בתוך מספר שנים מועטות ניתן להחזיר את עלות המערכת, ולהתחיל להרוויח כסף מדי חודש באמצעות החיסכון בתשלומי החשמל ולעיתים אף באמצעות מכירה של חשמל לחברת החשמל. חברת אימפריום מערכות סולאריות בע"מ מבצעת התקנת לוחות סולאריים וכלל חלקי המערכת עבור לקוחות פרטיים ועסקיים, תוך הקפדה על עבודה מקצועית ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

   למי כדאי לפנות עבור התקנת לוחות סולאריים?

   אם גם אתם רוצים לעבור לייצר חשמל בגג שלכם, כדאי לפנות אל חברה כמו אימפריום מערכות סולאריות בע"מ לקבלת הצעת מחיר. אנשי החברה יבואו לבצע מדידות בגג שלכם, ויתנו לכם את ההערכה שלהם לגבי כמות החשמל אותה ניתן להפיק באמצעות התקנה של מערכת סולארית אצלכם בגג. במקרה בו תחליטו על ביצוע התהליך ולאחר הסדרת התשלום, אנשי המקצוע של החברה אשר נחשבים מהשורה הראשונה בתחום יבואו אליכם להתקין את המערכת על הגג, ולהסביר לכם את כל הפרטים אודותיה.

   למי משתלם התקנת מערכת סולארית?

   כמעט בכל המקרים בהם הגג מספיק גדול עבור התקנה של מערכת סולארית, בסופו של דבר החיסכון בצריכת החשמל יחזיר את עלות המערכת תוך פרק זמן כזה או אחר. במקום אחד זה יכול לקחת 3-4 שנים, ובמקום אחר ידרשו כמה שנים נוספות. ולכן כך או כך בסופו של דבר מדובר על החלטה משתלמת. בסופו של דבר ההחלטה האם להתקין את המערכת היא אך ורק של בעלי הגג, והם יכולים לשאול כל שאלה שתעלה בדעתם את מומחי החברה. לקבלת הצעה מפורטת לגבי התקנת לוחות סולאריים אצלכם בגג, פנו אלינו עוד היום ונשמח מאוד לעמוד לשירותכם ולתת לכם את המענה הטוב והיעיל ביותר.

   חברות להתקנת מערכת סולארית

   התקנה של מערכות סולאריות הפכה להיות דרך פופולרית מאוד לייצור חשמל ירוק בצורה קלה ופשוטה. העובדה כי מדובר על מערכת פשוטה להתקנה אשר עיקר המורכבות בה היא מציאת מקום ללוחות הסולאריים גדולי הממדים, גרמה לכך שאנשים רבים אשר מחזיקים במקום גדול פנוי כמו גג הבניין, בוחרים להתקין בו מערכת סולארית אשר תספק חשמל ירוק לדיירי המקום ללא עלות. חברות להתקנת מערכת סולארית גובות אמנם תשלום לא קטן עבור ההתקנה והמערכת, אך בסופו של דבר החיסכון בתשלום לחברת החשמל מכסה את עלות המערכת בתוך כמה שנים. חברת אימפריום מערכות סולאריות בע"מ עוסקת בשיווק והתקנה של מערכות סולאריות, והיא נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום.

   חברות להתקנת מערכת סולארית – איך אדע במי לבחור?

   ישנם לא מעט חברות אשר עוסקות בתחום המערכות הסולאריות, ולעיתים קשה לדעת באיזה חברה כדאי לבחור עבור דבר שאמור להחזיק למשך שנים רבות. אמנם, חברה כמו אימפריום מערכות סולאריות בע"מ אשר ידועה באמינותה וברמת השירות הגבוהה שלה, יכולה להיות פתרון מושלם לספק, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר. החברה מעסיקה אצלה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, והיא תוכל לספק לכם את המערכות המתקדמות ביותר לייצור חשמל מקרני השמש.

   האם ניתן להתקין מערכת סולארית בכל מקום?

   את המערכת הסולארית ניתן להתקין בגג של כל מבנה אשר בו מספיק מקום עבור התקנה של הפאנלים הסולאריים הגדולים אשר קולטים את קרני השמש. זה לא משנה אם מדובר על מבנה למגורים או רפת של פרות, העיקר שאור השמש מגיע למקום בשביל שתוכלו להתקין במקום את המערכת. אמנם, בשביל שהתקנת המערכת תהיה משתלמת יש צורך במקום גדול מספיק בשביל התקנת לוחות רבים אשר יוכלו לייצר חשמל רב שיוכל לכסות בתוך זמן את עלות המערכת. אז אם גם אתם מתעניינים ומחפשים חברות להתקנת מערכת סולארית, אימפריום מערכות סולאריות בע"מ היא הכתובת עבורכם. אנשי החברה ישמחו לקבל ממכם שיחת טלפון, ולענות לכם כל השאלות ולבטים הכרוכים בהחלטה על התקנת מערכת סולארית אצלכם בגג.